Hizmet Alanlarımız

Turhal Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Tokat Ambarı ,Askılı Tekstil Taşımacılığı, Nakliyat Ve Taşımacılık Alanında Şehir Içi Ve Şehirler Arası Nakliyat ta Söz Sahibi Olan Firmamız Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Profosyonel Ve Size Uygun Çözümlerle Ambar Nakliyat ı , Evden Eve Nakliyat Ve Şehirlerarası Nakliyat Hizmet lerinize Taliptir


TOKAT NAKLİYAT AMBARI

Tokat İstanbul ve İstanbul Tokat Arası (Tüm İlçeler Dahil) Ambar Nakliyesi , Tekstil Taşımacılığı, Koli Taşımacılığı,Ev Eşyası ve Taşınması Yasak Olmayan Her Türlü Yüklerinizin Nakliyesini Yapmaktayız.
Tam Yüklerinizde Açık veya Kapalı Kasa Kamyon, Tır yada İhtiyacınıza Göre Araç Temin Etmekteyiz.
Tekstil Taşıma Araçlarımız Tekstil Taşımasına Uygun Kapalı Kasa ve Ştangalı dır. Tüm Araçlarımızın Yüklenmeden Önce Temizliği ve Dezenfektesi Yapılmaktadır.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Her Gün Tokat dan İstanbul a ve İstanbul dan Tokat ta Karşılıklı Araç Seferlerimiz Vardır. İstanbul İkitelli de Bulunan Depomuz da İstanbul un Tüm Semtlerindeki Parça,Eşya yada Tam Yükleriniz Toplanıp Aynı Gün Çıkarttığımız Aracımız Bir Sonraki Gün Tokat/Turhal da Bulunan Ambar Depomuza Teslim Edilmektedir.
Aynı Gün Dağıtım Ekiplerimiz Yüklerinizi Adresinize Teslim Etmektedir. Aynı Şekilde Tokat,Tokat,Yozgat ve Sivas tan (Tüm Bu İllerin İlçeleri Dahil) Ambar Yükleriniz Alınıp Bir Sonraki Gün İstanbul Ambar Depomuza Teslim Edilip Dağıtım Ekiplerimiz Tarafından Adresinize Teslim Edilmektedir.
Tüm Yükleriniz Aksa Sigorta Tarafından Sigortalı Olarak Taşınmaktadır.
Ayrıca İstanbul dan Tokat, Amasya, Çorum, Yozgat, ve Sivas a (Bu İllerin Tüm İlçeleri Dahil)Tekstil Taşımacılığı Evden Eve Nakliyat ve Koli Taşımacılığı Hizmetimiz Vardır.